Marble Restoration And Polishing
Marble Restoration And Polishing

Marble Restoration And Polishing

 

Mermer yüzeyin bütün dış etmenlere rağmen ilk günkü parlaklığı, temizliği ve canlı görünümünü korumasını sağlamak ise tahmin edildiği kadar zor değil. Mermer silimi parlatma işi özelinde uzmanlaşmış kişilerden kurulu bir ekip, yine mermer temizliği ve parlatılması için özel olarak üretilmiş makineleri kullanarak yüzeylere yepyeni, göz alıcı bir görüntüyü tekrar kazandırır.

 

Mermer silimi parlatma uygulamaları, mermer yüzeyin kullanım sıklığına göre belli periyodik aralıklarla yapıldığı takdirde, parlak ve yenilenmiş görüntüyü devamlı şekilde muhafaza etmenizi sağlar.

 

Antalya Akdeniz Restorasyon firması olarak mermer restorasyon ve cila işlemlerinizi alanında uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Akdeniz Restorasyon Antalya ve Çevresinde Mermer Restorasyon, Mermer Cilası, Granit Cilası, Mermer Bakım, Granit Bakım, Mermer Silim, Çini karo silimi, Seramik Parlatma, Granit parlatma, Patinato Uygulaması, Zemin Kaydırmazlık, Mermer Silim - Cila, Çini Karo Silim, Granit Karo Silim, Granit Silim - Cila, Zemin Restorasyon, Seramik Parlatma hizmetleri vermektedir.

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014